HİKAYEMİZ

Beauty is our Heritage Excellence is our Promise

Günümüzde her geçen gün gelişen ve ucu bucağı olmayan güzellik sektöründe sizleri özel hissettirmek ve yıllar boyunca edindiğimiz deneyimlerimizi size aktarmak için Matsu Professional tasarlandı.

1956


Matsu Professional, 1956 yılından beri kadın ve erkek saç bakımı sektöründe geniş vizyon ve ufuklara sahip 'saç akademisyenleri' tarafından oluşturulmuş bir markadır.

Kurucusu, 7’den 70’e birçok kadının saçlarına dokunarak, endişelerini, isteklerini ve tarzlarını zamanın trendleriyle harmanladı ve saç bakım kültürünü farklı bir boyuta taşıdı.

Nesilden nesile geçen başarı tesadüf değil, 'birikim' ile oluştu.

2020


2020 yılında, yıllar boyunca biriktirdiğimiz deneyim ve uzmanlığımızın temelinde inşa edilmiş olan Matsu Professional markasını oluşturduk.

Her kadının özel hissetmeyi hak ettiğine inanıyoruz. Misyonumuz, onlara kişisel ihtiyaçlarına göre tasarlanmış yüksek kaliteli bakım ürünleri sunarak rutinlerini özelleştirmektir.

Misyonumuz


Sürdürülebilir, etik ve doğal bileşenler kullanarak, sadece etkili değil aynı zamanda çevreye duyarlı ürünler yaratıyoruz.

Yaptığımız işe tutkunuz ve amacımız her deneyimin güvenli ve eşsiz hissetmesini sağlamaktır.

Mirasımız, güzellik yolculuğuna ilham olsun


Yolculuğumuz, binlerce farklı kullanıcı deneyiminin doğasını, isteklerini ve psikolojisini analiz ettiğimiz bir süreçti. Her kadının özel ve kendinden emin hissetmeyi hak ettiğine inanıyoruz.

Bu yolculuk sayesinde, sizleri özel hissettirmek ve yıllar boyunca kazandığımız deneyimleri bugünün gelişen güzellik endüstrisinde sizlere aktarmak için Matsu Professional tasarlandı.

Neden Matsu?


Matsu Professional, kişiselleştirilmiş bir saç bakım markasıdır. Pazarlama boyutunda kendine has bir marka çizgisine sahiptir. Tüm ürünler farklı ve benzersiz çizgilerle tasarlanmaktadır.

Ambalaj


Çift aşamalı koruyucu ambalajlar, kullanımdan önce ve kullanım sırasında havaya, ışığa ve bakterilere maruz kalmayı en aza indirir. Bu, karşılaştığınız her MATSU ürününün en yüksek etkinlikte olduğu ve garantili olduğu anlamına gelir.

Üretim


Hızlı pazara çıkış süresi sağlamak için, MATSU ürünleri profesyonel üretim tesislerimizde 10 günde bir küçük partiler halinde taze olarak üretilir, paketlenir ve dünya çapındaki perakende ortaklarımıza derhal teslim edilir.

Son Kullanma Tarihi


Doğal formülasyonlarımız, 12 ay boyunca güvenli. ve stabil kalır. Bu tarih, tüketici kullanımına ek bir şeffaflık düzeyi sağlar. Son Kullanma Tarihi, şişelerimizin ve kutularımızın üstünde damgalı 12 ay ibaresi olarak bulunabilir.